Skip to main content
Hit enter to search or ESC to close
Close Search
Kwieker communicatieteam
Menu
  • Menu

Nieuwe pay-off voor HTM

Niets mooier dan meewerken aan het verhaal van een organisatie. Waar komen we vandaan? Waar gaan we naartoe? Waar staan we voor? Waar gaan we voor? Wat is onze belofte? Waar zetten we allemaal onze handtekening onder? Wij van Kwieker waren dan ook maar wat blij dat HTM ons inschakelde voor de nieuwe pay-off.

Zo’n tekstregel onder of in de buurt van je logo komt er niet zomaar. Het moet dan ook jaren mee. En het moet echt bij je passen. Intern had HTM al aan alle medewerkers gevraagd mee te denken over de nieuwe slogan van deze openbaar vervoerder. Dat leverde een schoenendoos vol leuzen op. Een schat aan informatie.

Wij slurpten al deze inzendingen op, ontdekten na een sessie waar het heen moest gaan en vatten alles samen in enkele kernachtige kreten. Uiteindelijk bleef de pay-off over die zegt dat je bij HTM welkom bent, dat je dankzij innovatieve oplossingen echt van deur tot deur komt en dat HTM vooruit denkt en rekening houdt met de toekomst door te werken aan steeds duurzamer openbaar vervoer. En dat er voldoende carrièrekansen zijn. En dat alles in twee woorden: Kom verder!

Deze pay-off is al te zien op Den Haag Centraal Station (metersgroot boven de roltrappen naar het hoofdkantoor van HTM en op deuren en ramen in het hoofdkantoor) en wordt gefaseerd geplakt op alle trams, bussen en randstadrails in de Haagse regio. We schreven er een corporate story bij en momenteel verwerken wij deze nieuwe boodschap in een prachtige film die alles laat zien waarmee HTM jou en de wereld verder helpt. Wordt vervolgd!

  • vorig projectKwieker maakt het spannend

  • volgend projectEen boekje met lessen

Wat anderen over Kwieker zeggen

Jochem Cats
google
Jochem Cats
5.0
9 oktober 2025

Leuke gasten met goeie skills. Denken top mee en leveren kwaliteit! Onze nieuwe huisstijl doet het super.

Martin Zkn
google
Martin Zkn
5.0
24 juli 2025

Als Zelfstandige Klinieken Nederland werken wij al jaren samen met het team van Kwieker. Ze zijn creatief, denken altijd geweldig mee en komen dan met goede adviezen. Ze zijn altijd erg snel en leveren altijd kwaliteit. Voor kleinere en grotere opdrachten. Enorm prettig team om mee samen te werken.

Tessa Kennepohl
google
Tessa Kennepohl
5.0
30 juni 2025

Kwieker denkt mee, is creatief, zeer betrouwbaar en schakelt snel! Voor Stichting Lotje zijn er diverse nieuwe designs ontwikkeld voor diverse communicatiemiddelen en uitingen. Met speelse ontwerpen, scherpe teksten (met een vleugje humor), zijn er producten uitgekomen waarmee we jaren vooruit kunnen! Ik kan team Kwieker van harte aanbevelen!

Marije Pietersma
google
Marije Pietersma
5.0
26 juni 2025

Dank aan Joep en Casper voor de fijne communicatie, begeleiding en de mooie ontwerpen tijdens ons integratieproces!

Geert Hagelaar
google
Geert Hagelaar
5.0
25 juni 2025

Zojuist weer een mooi samenwerkingsproject afgerond met de Kwiekers. Fijne gasten, super toegankelijk en flexibel. No nonsense goeie copy en ontwerp zonder poespas. Dat ben ik ondertussen van de gewend.

Anne-Marie Nelck
google
Anne-Marie Nelck
5.0
25 juni 2025

Snel schakelen, prettig leesbare teksten en soepele samenwerking. Dat is mijn ervaring met Joep Jong van Kwieker.

  • twitter
  • facebook
  • linkedin
  • instagram
  • email

Copyright 2010-2025 Kwieker communicatieteam Den Haag | Ideeënkrijgers | Creatief team (artdirector & copywriter), mini-communicatiebureau in Den Haag. Verhalenvertellers in woord en beeld. Mooimakers. Concept(be)denkers. Reclamedieren. Concept, creatie en realisatie. Idee, tekst en vorm. Het hart van elk communicatiebureau. Zonder bureau eromheen. Gewoon Kwieker. Goed idee. | Alle rechten voorbehouden. | MVO | Algemene voorwaarden | Disclaimer en Privacy policy

Close Menu
  • WIE
    • team
    • klanten
  • WAT
    • concept
    • creatie
    • realisatie
  • HOE
    • tekst
    • vormgeving
  • WERK
  • UPDATES
  • CONTACT
    • contact
    • disclaimer
    • algemene voorwaarden
  • FAQ
  • MVO

Kwieker communicatieteam Den Haag doet veel. Heel veel. Bedrijfsnaam bedenken en die voorzien van logo, pay-off en complete huisstijl. Maar ook: communicatiecampagnes maken, van concept tot advertentie tot welk medium dan ook. Van eerste schets tot pakkende copy tot dito design tot haarscherp drukwerk of schermversiersel. Kwieker is er ook voor losse middelen. Brochure, flyer, website, poster, social content, jaarverslag, vlag: we verzorgen voor alles graag concept, tekst en vormgeving. Het wordt altijd kwieker. Beloofd.

Kwieker communicatieteam

Parkstraat 22 2514 JK Den Haag info[a]kwieker.nl Joep Jong (copywriter): 06 - 487 875 34 Casper Knoester (artdirector): 06 - 248 243 98 KvK 50484540 IBAN NL40INGB0004859388
  • twitter
  • facebook
  • linkedin
  • instagram
  • phone
  • email

Copyright 2025 Kwieker communicatieteam Den Haag

Kwieker gebruikt cookies om ervoor te zorgen dat deze website soepel draait. Als je verder kijkt op onze site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt. Koekje erbij?