Skip to main content
Kwieker communicatieteam
Menu
  • Menu
Close Search

Pakkende tekst voor dito advertentielijn

Centercon is leverancier voor installateurs in koude- en klimaattechniek. In diensten, contact, service, levering en meedenken gaat Centercon, met vestigingen in Rotterdam, Rosmalen en Zwolle, nét een stap verder. Centercon is veel meer dan een leverancier, je kunt er bijvoorbeeld ook terecht voor opleidingen en complete hulp bij complexe projecten, zodat je als installateur sterker staat. Centercon staat bekend als snel, deskundig en persoonlijk. Maar wat betekenen die goede eigenschappen precies? Wat maakt het Centercon? Want je kunt het wel zeggen, maar beter laten zien. Laten ervaren. Kwieker communicatieteam werd ingeschakeld om dit verhaal te vertellen. In pakkende teksten voor een serie advertenties in vakbladen. Zodat de installateur direct gevoel krijgt bij deze eigenschappen.

Chapeau

Al schrijvende aan de advertentieteksten kreeg Kwieker ook de vraag mee te denken over het “regeltje” aan de bovenkant van de advertentie. Daar stond eerst het woord ‘groothandel’ in. Maar dat schoot tekort. Centercon is, zoals gezegd, zoveel meer. Niet alleen leverancier, maar ook een bron van kennis, een meewerker aan je projecten. Met een doel: Nederland steeds duurzamer maken, samen met de installateurs. Daarom stelden wij voor ‘groothandel’ te vervangen door ‘verduurzamer’. Soms heeft een kleine aanpassing groots effect. En daar staat het regeltje dan, boven de door ons geschreven teksten.

  • vorig projectJubileum krijgt vorm en inhoud

  • volgend projectDe geur die iedereen in vervoering brengt

Share Share Share Pin

Copyright 2024 Kwieker communicatieteam Den Haag | Ideeënkrijgers | Creatief team (artdirector & copywriter), mini-communicatiebureau. Verhalenvertellers in woord en beeld. Mooimakers. Concept(be)denkers. Reclamedieren. Concept en creatie. Idee, tekst en vorm. Het hart van elk communicatiebureau. Zonder bureau eromheen. Gewoon Kwieker. | Alle rechten voorbehouden

  • twitter
  • facebook
  • linkedin
  • instagram
  • email
Close Menu
  • home
  • kwieker
    • kwieker
    • visie
    • hoe
    • wie
    • klanten
  • diensten
    • wat
    • strategie
    • concept
    • creatie
    • tekst
    • vormgeving
    • realisatie
    • productie
  • werk
  • blog
  • contact
    • contact
    • disclaimer
    • algemene voorwaarden

Kwieker in ’t kort

Kwieker communicatieteam Den Haag doet veel. Heel veel. Bedrijfsnaam bedenken en die voorzien van een logo, pay-off en complete huisstijl. Maar ook: communicatiecampagnes maken, van concept tot advertentie tot welk medium dan ook. Van eerste schets tot pakkende copy tot dito design tot haarscherp drukwerk of schermversiersel. Kwieker is er ook voor losse middelen. Brochure, flyer, website, poster, social content, jaarverslag, vlag: we verzorgen voor alles graag concept, tekst en vormgeving. Het wordt altijd kwieker. Beloofd.

Kwieker communicatieteam

Parkstraat 22 2514 JK Den Haag info[a]kwieker.nl Joep Jong (copywriter): 06 - 487 875 34 Casper Knoester (artdirector): 06 - 248 243 98 KvK 50484540 IBAN NL40INGB0004859388
  • twitter
  • facebook
  • linkedin
  • instagram
  • phone
  • email

Copyright 2023 Kwieker communicatieteam Den Haag

Kwieker gebruikt cookies om ervoor te zorgen dat deze website soepel draait. Als je verder kijkt op onze site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt. Koekje erbij?PrimaLiever nietPrivacystatement